RSS feed

Velkommen til mitt digitale arkiv over kart og veivalg!

På denne siden vil jeg prøve å legge ut kart, løyper og veivalg fra orienteringsløp jeg har deltatt i.

Tour de Trondheim, dag 2 (08/09/2018)
Saturday 8 September 2018
Haugamyra/Klefstadhaugen, NTNUI, Norge
Mellomdistanse|Results
WC stafett (02/09/2018)
Sunday 2 September 2018
Bakkeli/Aremark, Norge
Stafett, leg 2|Results
WC jaktstart del 2 (01/09/2018)
Saturday 1 September 2018
Ara/Aremark, Norge
Jaktstart|Results
WC jaktstart del 1 (01/09/2018)
Saturday 1 September 2018
Ara/Aremark, Norge
Jaktstart|Results
WC prolog (01/09/2018)
Saturday 1 September 2018
Kirkebygden/Våler, Norge
Prolog|Results
WC langdistanse (31/08/2018)
Friday 31 August 2018
Skolleborg/Aremark, Norge
Langdistanse|Results
NM ultralang (19/08/2018)
Sunday 19 August 2018
Grønlihei/Høydalsmo, Høydalsmo IL, Norge
Ultralang|Results
NC mellom Rauland (18/08/2018)
Saturday 18 August 2018
Hovdeli/Rauland, IL Dyre Vaa, Norge
Mellomdistanse|Results
Jukola 2018 (16/06/2018)
Saturday 16 June 2018
Hälvälä/Hollola, Finland
Stafett, leg 4|Results
EM mellom F (09/05/2018)
Wednesday 9 May 2018
Monte S.Giorgio/Ticino, Sveits
Mellomdistanse|Results
EM mellom Q (08/05/2018)
Tuesday 8 May 2018
Carona/Ticino, Sveits
Mellomdistanse|Results
NC/EM testløp lang (08/04/2018)
Sunday 8 April 2018
Kråkerøy, Fredrikstad SK, Norge
Langdistanse|Results
NC/EM testløp mellom (07/04/2018)
Saturday 7 April 2018
Kråkerøy, Fredrikstad SK, Norge
Mellomdistanse|Results
Bohuslunken, five-o #4 (01/04/2018)
Sunday 1 April 2018
Herrestadsfjället, Uddevalla OK, Sverige
Mellomdistanse|Results
Öjetrampen, five-o #3 (31/03/2018)
Saturday 31 March 2018
Öjemossen, Främmestads IK, OK Kullingshof, Sverige
Langdistanse|Results