#RSS_FEED#
Byåsen orientering logo

Byåsen Orienterings kartarkiv

#PUBLIC_CREATE_USER_INFO#

For Quickroute: bruk adressen http://byasenorientering.com/kartarkiv/webservice.php for å publisere til dette kartarkivet.

#LAST_MAPS# 10 | 20 | 50 | #SHOW_ALL#

#NAME# #MAP# #DATE# #CATEGORY# #UPDATED#
Erlend Aune Retning og postplukk #WedAMCETE_March+0100RMarAMCET# Trening #WedPMCETECET0MarE_March+0100RMarPMCET#
Petter Liabakk Eriksen O-langtur postplukk #SatAMCETE_December+0100RDecAMCET# Trening #SatPMCETECET0DecE_December+0100RDecPMCET#
Petter Liabakk Eriksen O-tek #WedAMCETE_December+0100RDecAMCET# Trening #WedPMCETECET0DecE_December+0100RDecPMCET#
Petter Liabakk Eriksen O-tek #WedAMCETE_November+0100RNovAMCET# Trening #WedPMCETECET0NovE_November+0100RNovPMCET#
Jørgen Longva Hu og Hei 2020 #SatAMCESTE_October+0200ROctAMCEST# Konkurranse #SunPMCESTECEST1OctE_October+0200ROctPMCEST#
Petter Liabakk Eriksen Fellesstar lang #ThuAMCESTE_June+0200RJunAMCEST# Konkurranse #ThuPMCESTECEST1JunE_June+0200RJunPMCEST#
Petter Liabakk Eriksen Trening fra Smistad #WedAMCESTE_June+0200RJunAMCEST# Trening #WedPMCESTECEST1JunE_June+0200RJunPMCEST#
Petter Liabakk Eriksen Rolig O #WedAMCESTE_May+0200RMayAMCEST# Trening #WedPMCESTECEST1MayE_May+0200RMayPMCEST#
Petter Liabakk Eriksen O-tek Trolla #SatAMCESTE_April+0200RAprAMCEST# Trening #SatPMCESTECEST1AprE_April+0200RAprPMCEST#
Erlend Aune O-ints i Trolla #SatPMCESTE_April+0200RAprPMCEST# Trening #SatPMCESTECEST1AprE_April+0200RAprPMCEST#

#LAST_COMMENTS# 10 | 20 | 50 | #SHOW_ALL#

#NAME# #MAP# #COMMENTS_COUNT# #COMMENT_FROM# #UPDATED#
Petter Liabakk Eriksen O-tek Trolla 2 Petter Liabakk Eriksen #ThuPMCESTECEST1AprE_April+0200RAprPMCEST#
Petter Liabakk Eriksen Vårsleppet mellomdistanse- jaktstart 2 PETTER #WedPMCESTECEST1AprE_April+0200RAprPMCEST#
Jørgen Longva Hu og Hei 2017 1 Tibor Vári #SunAMCESTECEST1OctE_October+0200ROctAMCEST#
Jenny Persson o- festivalen mellom 1 Jenny Persson #TueAMCESTECEST1JunE_June+0200RJunAMCEST#
Jørgen Longva Bedriftsløp 6 Fremo H45 blå lang 2 Jenny #MonPMCESTECEST1JunE_June+0200RJunPMCEST#
Terje Maroni KM-sprint 2 Terje #ThuPMCESTECEST1MayE_May+0200RMayPMCEST#
Ragnhild Eide NM mellom 1 Snook #TuePMCETECET0FebE_February+0100RFebPMCET#
Ragnhild Eide O-trening 4 Lær kids koding #TuePMCESTECEST1MayE_May+0200RMayPMCEST#
Ragnhild Eide Sprint-cup 4 6 kollabarbie #TuePMCESTECEST1MayE_May+0200RMayPMCEST#
Ingeborg Eide Blåveisløpet 3 Tine Norge #MonPMCESTECEST1MayE_May+0200RMayPMCEST#

#USERS#

#NAME# #NO_OF_MAPS# #LAST_MAP# #DATE# #UPDATED#
Emma Arnesen 19 Oringen etappe 2, elitsprinten #TuePMCESTE_July+0200RJulPMCEST# #SatAMCESTECEST1AugE_August+0200RAugAMCEST#
Haakon Arnesen 0
Erlend Aune 5 Retning og postplukk #WedAMCETE_March+0100RMarAMCET# #WedPMCETECET0MarE_March+0100RMarPMCET#
Jørgen Aune 1 Ungdomsløp Wing #ThuPMCESTE_September+0200RSepPMCEST# #ThuPMCESTECEST1SepE_September+0200RSepPMCEST#
Torgeir Aune 85 Jukola 2019 4. etappe #SunAMCESTE_June+0200RJunAMCEST# #MonPMCESTECEST1JunE_June+0200RJunPMCEST#
Ingrid Wollan Benum 2 Vårsleppet Bjugn - Mellomdistanse #SatPMCESTE_April+0200RAprPMCEST# #SatPMCESTECEST1AprE_April+0200RAprPMCEST#
Bjørn Berger 3 Bjørn Berger #TueAMCESTE_August+0200RAugAMCEST# #SatPMCETECET0DecE_December+0100RDecPMCET#
Ingeborg Eide 37 Tour de Trondheim, dag 2 #SatAMCESTE_September+0200RSepAMCEST# #SatPMCESTECEST1SepE_September+0200RSepPMCEST#
Ragnhild Eide 36 NM mellom #SatPMCESTE_September+0200RSepPMCEST# #SunPMCESTECEST1SepE_September+0200RSepPMCEST#
Petter Liabakk Eriksen 137 O-langtur postplukk #SatAMCETE_December+0100RDecAMCET# #SatPMCETECET0DecE_December+0100RDecPMCET#
Hedda Hoff Hagen 1 Ungdomsløp nr. 4 #SunAMCESTE_June+0200RJunAMCEST# #SunPMCESTECEST1JunE_June+0200RJunPMCEST#
Knut Hagen 5 Bedriftsløp #SatAMCESTE_October+0200ROctAMCEST# #SatPMCESTECEST1OctE_October+0200ROctPMCEST#
Marte Hagen 32 WOC 2010 #SunAMCESTE_October+0200ROctAMCEST# #MonAMCETECET0OctE_October+0100ROctAMCET#
Snorre Hansen 5 Jaktprøven løype 1 #SunPMCESTE_September+0200RSepPMCEST# #SunPMCESTECEST1SepE_September+0200RSepPMCEST#
Lene Berg Hanssen 96 Moment-O #TueAMCESTE_August+0200RAugAMCEST# #TuePMCESTECEST1AugE_August+0200RAugPMCEST#
Rine Hanssen 0
Brage Jørum 21 NM Mellom #SatAMCESTE_September+0200RSepAMCEST# #WedPMCESTECEST1SepE_September+0200RSepPMCEST#
Jørgen Longva 39 Hu og Hei 2020 #SatAMCESTE_October+0200ROctAMCEST# #SunPMCESTECEST1OctE_October+0200ROctPMCEST#
Terje Maroni 33 KM-mellom #SunPMCESTE_May+0200RMayPMCEST# #SunPMCESTECEST1MayE_May+0200RMayPMCEST#
Jenny Persson 21 O-ringen etapp 5 #FriAMCESTE_July+0200RJulAMCEST# #WedPMCESTECEST1AugE_August+0200RAugPMCEST#
Morten Skoglund 316 Midt-Norsk Mesterskap. Stafett. Stjørdal. #SunAMCESTE_August+0200RAugAMCEST# #SunPMCESTECEST1AugE_August+0200RAugPMCEST#
Harald Storrønning 15 MNM Dalsbygda #TueAMCESTE_August+0200RAugAMCEST# #SunPMCESTECEST1AugE_August+0200RAugPMCEST#
Hans Helmer Sæternes 0
Snorre Sæternes 5 Bedrifts o-løp Saupstad 05.09.2017 #ThuAMCESTE_September+0200RSepAMCEST# #ThuPMCESTECEST1SepE_September+0200RSepPMCEST#
Hanne Vefsnmo 5 Jaktprøven Løype 3 #SunPMCESTE_September+0200RSepPMCEST# #SunPMCESTECEST1SepE_September+0200RSepPMCEST#
Heimdal VGS 116 O-intervall #TueAMCETE_December+0100RDecAMCET# #TuePMCETECET0DecE_December+0100RDecPMCET#
Andrine Viken 33 MNM stafett #SunAMCESTE_August+0200RAugAMCEST# #MonPMCESTECEST1AugE_August+0200RAugPMCEST#
Øyvind Wiggen 39 Jukola #SunAMCESTE_June+0200RJunAMCEST# #TuePMCESTECEST1JunE_June+0200RJunPMCEST#
Hans Aleksander Østhagen 1 Gjennomløping NM mellom H19-20 #SatAMCESTE_September+0200RSepAMCEST# #MonPMCESTECEST1SepE_September+0200RSepPMCEST#
Kristin Åstebøl 3 NM stafett #SunAMCESTE_September+0200RSepAMCEST# #SunPMCESTECEST1SepE_September+0200RSepPMCEST#